Strona Główna » Aixam » AIXAM 500 Kubota części zamienne

Silnik Kubota 500 AIXAM części zamienne

W ofercie naszego sklepu części zamienne silnika Kubota 500 z pojazdów AIXAM. Pojazdy AIXAM to microcary, które pracują na silnikach Kubota.

Oferujemy oryginalne części, jak również wysokiej jakości zamienniki.

AIXAM 500 Kubota części

W propozycjach naszej oferty mozna znaleźć takie części, jak: 

Części zamienne silnika Kubota 500 z AIXAM

 • cewka gaszenia
 • głowica
 • korbowód
 • panewki
 • pompa oleju
 • pompa paliwa
 • pompa wody
 • świeca żarowa
 • termostat
 • tłoki, pierścienie
 • uszczelka głowicy
 • uszczelniacz wału
 • wał korbowy
 • wtryskiwacze
 • zawory głowicy
 • zestaw uszczelek

W asortymencie posiadamy wszystkie części zamienne do silnika Kubota 500 z microcar AIXAM.

AIXAM 500 Kubota to mini samochody, które pracują na silnikach marki Kubota.

Części zamienne silnika AIXAM 500 Kubota

Nasza firma poza sprzedażą internetową oferuje także sprzedaż stacjonarną.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat silników Kubota 500, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Podaj nam dokładne dane z silnika, a my dobierzemy wszystkie części!

 

Czy wiesz, że...

Zwykle z procesu montażowego wyrobu można wydzielić następujące stanowiska odpowiadające częściowym procesom. Ślusarnia - zabiegi, jakie wykonuje się w ślusarni, dotyczą przeważnie czynności występujących przy wytwarzaniu części, a więc takich, jak prostowanie szyn, wyginanie przewodów olejowych według wzorników itp. Zabiegi wykonywane w ślusarni przeprowadza się przeważnie wg dokumentacji przeznaczonej do wytwarzania części. Części obrobione w ślusarni są wykorzystywane w następnym częściowym procesie montażu. Jako zasadę należy przyjąć, aby pracochłonność prac prowadzonych w ślusarni ograniczyć do minimum. Montaż wstępny - zabiegi wykonywane podczas montażu wstępnego służą połączeniu części przed właściwym procesem montażowym, w czasie, którego następuje ostateczne połączenie. Zabiegi te są potrzebne po to, aby montaż mógł odbywać się bez zakłóceń. Montaż wstępny warunkuje zatem ciągłość procesu montażowego. Części połączone w czasie wstępnego montażu są bardzo często w dalszym montażu rozłączane, a to w celu połączenia ich z innymi częściami. Czynności występujące w montażu wstępnym polegają często na dopasowaniu wpustów, koła do wału, skompletowaniu wałów, skręcaniu dźwigarów. Części złożone w montażu wstępnym są wykorzystane w następnych częściowych procesach. Montaż zespołów - operacje wykonywane w montażu zespołów służą montażowi oddzielnie montowanych zespołów. Operacje wykonane podczas tego częściowego procesu są rzadko powtarzane, co oznacza, że ten częściowy proces służy przede wszystkim końcowemu składaniu części. Powstaje jednostka montażowa, która bez istotnych zmian jest w montażu ostatecznym łączona z innymi częściami w wyrób gotowy. Montaż zespołów występuje przy składaniu wrzecienników, przekładni, suportów krzyżowych itp. Montaż końcowy - operacje, które są wykonywane podczas montażu końcowego służą wyłącznie składaniu wyrobu końcowego. Do zakresu montażu końcowego należą również operacje, które są potrzebne dla skontrolowania wyrobu. W wyniku montażu końcowego powstaje gotowy wyrób np. tokarka, wiertarka, prasa. Demontaż - operacje, które przeprowadza się podczas demontażu, służą rozłożeniu zmontowanego wyrobu. Demontaż może być potrzebny, gdy zmontowany wyrób wskutek swoich wymiarów nie nadaje się do transportu. Częściowy proces demontażu przeprowadza się tylko wówczas, gdy jest on bezwzględnie konieczny. Można go uniknąć, jeżeli składanie wyrobu doprowadza się tylko do stanu i rozmiarów nadających się do transportu, a montaż ostateczny zostanie przeprowadzony dopiero na miejscu wskazanym przez zamawiającego wyrób.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex