Strona Główna » Aixam » AIXAM panewki

Aixam panewki Kubota

Panewki do wszystkich modeli silników, które pracują w pojazdach Aixam - microcarach. Do tych silników zaliczamy Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482.

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Diesel Aixam.

Wszystkie części zamienne do silników z Aixam dostępne od ręki.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników Aixam mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału).

Do wałów korbowych z Aixam oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe
  • Panewki główne
  • Pierścienie oporowe
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

Panewki z Aixam dostępne od ręki.

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji na temat silnika Aixam Kubota.


 

Czy wiesz, że…

Konsekwencją wyboru określonej metody weryfikacji hipotezy o rozkładzie badanej zmiennej w populacji generalnej, tzw. krzywej teoretycznej jest histogram (empirycznej gęstości prawdopodobieństwa lub empirycznej dystrybuanty) jej rozkładu w populacji próbnej. Weryfikację hipotezy o zgodności rozkładu teoretycznego w populacji generalnej z rozkładem empirycznym w populacji próbnej wykonuje się za pomocą nieparametrycznych testów zgodności. W praktyce stosowane są zwykle dwa testy: test zgodności X (lambda) Kołmogorowa dla dystrybuanty, test zgodności y5 (chi kwadrat) Pearsona dla porównania liczebności empirycznej z hipotetyczną. W teście Pearsona jako miara zgodności rozkładu teoretycznego z empirycznym jest wykorzystywana statystyka, która ma asymptotyczny rozkład y2. Zaletą tego testu jest to, że nie wymaga on znajomości parametrów rozkładu teoretycznego przy badaniu zmiennej losowej.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex