Strona Główna » Aixam » AIXAM panewki wału

Kubota panewki wału Aixam

W ofercie wszystkie panewki wału korbowego do wszystkich modeli silników, pracujących w pojazdach Aixam. Panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Kubota Z400, Z402, Z482. Panewki i inne części do silników Kubota, Diesel Aixam - samochodów Microcar.

 

UWAGA! Do wszystkich modeli silników Aixam Kubota mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Kubota).

 Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji. Aixam Kubota 400 panewki wału.

Do wałów korbowych Aixam, Kubota oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482
  • Panewki główne Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482
  • Pierścienie oporowe Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje).

 

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

 

Panewki wału Z402 Aixam Kubota

 

Czy wiesz że…

Jednym z częściej stosowanych sposobów formowania bezciśnieniowego jest odlewanie bezciśnieniowe. Polega ono na wypełnieniu formy odlewniczej ciekłym tworzywem, w którym procesy syntezy zaszły tylko częściowo. Kontynuacja procesu przebiega w formie i prowadzi do zestalenia tworzywa. Do wypełniania formy są także stosowane tworzywa w postaci pasty. Otrzymywane tymi metodami odlewy mogą mieć budowę zwartą lub komórkową (pianki, gąbki). Bardzo często po obróbce formującej otrzymujemy już golowe produkty. W niektórych przypadkach stosuje się obróbki wykańczające: plastyczną, wiórową, zgrzewanie, klejenie, malowanie itp. Obróbkę wiórową stosuje się wtedy, gdy dokładność wymiarowa uformowanych kształtek jest niewystarczająca. Zasadniczo można stosować wszystkie omówione w rozdziale 6 sposoby skrawania, a więc cięcie, toczenie, wiercenie, frezowanie itp., jest to jednak obróbka mało wydajna, dlatego ogranicza się ją do niezbędnych przypadków.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex