Strona Główna » Aixam » AIXAM pierścienie

Aixam pierścienie tłokowe Kubota

W ofercie pierścienie do wszystkich modeli silników, pracujących w pojazdach Aixam, są to silniki Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482. Pierścienie dostępne z możliwością dostawy kurierskiej. W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do Kubota, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

Jeżeli oprócz pierścieni Kubota Aixam Diesel - samochodów Microcar, jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika - skontaktuj się z nami. Przeprowadzamy również remonty silnika Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482 oraz pokrewnych.

Aixam Kubota 400 pierścienie tłokowe.

z402 pierscienie Aixam Kubota

Czy wiesz że…

Do najważniejszych tworzyw termoplastycznych należą: polichlorek winylu (PCW), otrzymywany z karbidu i soli kuchennej: czysty polichlorek winylu nazywa się twardym PCW i jest używany do wyrobu rur, armatury, naczyń odpornych na działanie czynników chemicznych, płyt patefonowych, płytek podłogowych, sprzętu sportowego, np. kajaków; zmiękczone PCW jest elastomerem, znajduje zastosowanie na powłoki przewodów elektrycznych, torby, opakowania, uszczelki itp. polistyren, stosowany głównie na elementy dekoracyjne oraz w przemyśle elektrotechnicznym, w postaci piankowej (styropian) jest używany do izolacji cieplnej, polietylen, otrzymywany przez polimeryzację etanu gazu uzyskiwanego z ropy naftowej lub gazu ziemnego, jest odporny na działanie czynników chemicznych, służy do wyrobu rur. osłon kabli, naczyń, skrzydeł i wentylatorów itp. metakrylan metylu (pleksiglas), tworzywo o dobrych właściwościach mechanicznych, przezroczyste, w wielu przypadkach zastępujące szkło, poliamidy, mające największe zastosowanie w produkcji włókien, ze względu na dobre właściwości wytrzymałościowe używane w budowie maszyn- do wykonywania stosunkowo silnie obciążonych elementów, np. niektórych kół zębatych, tulei łożyskowych,  poliamidy natryskiwane na powierzchnie metalowe zabezpieczają je przed korozją.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex