Strona Główna » Aixam » AIXAM pompa oleju

Aixam pompa oleju Kubota

Pompa oleju do wszystkich modeli silników, które pracują w pojazdach Aixam - microcarach. Do tych silników zaliczamy Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części do silników marki Aixam Diesel, np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Pompa oleju silnika z Aixam dostępna od zaraz.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat pompy, lub innych części silnika Aixam Kubota – skontaktuj się z nami.



Czy wiesz, że…

Organizacja wnioskowania powinna uwzględniać prostotę języka oraz odpowiednią do zainteresowań wynikami badań odbiorcy wymowę opisu liczbowego, słownego i graficznego. Jeżeli przy tym badanie naukowe było wykonane na zlecenie, to treść opracowania powinna być zbiorem odpowiednio przygotowanych informacji dla decydenta do podjęcia określonych decyzji problemowych, a nie stanowić za decydenta o rozwiązaniu problemu. Można zatem oczekiwać, że wnioskowanie merytoryczne będzie wykonane poprawnie, jeżeli w części pierwszej, na początku sprawozdania zostanie podany sformułowany poprawnie problem, otrzymany wynik oraz ogólne wnioski wypływające z przeprowadzonego badania; wyniki cząstkowe i wnioskowanie szczegółowe będą podane w treści opracowania, jako naturalne uzupełnienie lub rekapitulacja wnioskowania statystycznego oddzielnych przedmiotów lub etapów badań; wyniki badań statystycznych będą podane w tablicy, zawierające wyniki cząstkowe dla poszczególnych obiektów lub etapów badania oraz wyniki ogólne dla całej próby lub okresu badania, ilustrowane graficznie np. w postaci wykresów; wynikające z badań wnioski będą uporządkowane według zagadnień problemowych, na poziomach złożoności obiektu badań, np. samochodu, zespołów i części; otrzymane wyniki będą udokumentowane materiałem faktologicznym.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex