Strona Główna » Aixam » AIXAM pompa paliwa

Aixam pompa paliwa Kubota

W ofercie pompa paliwa do wszystkich modeli silników, pracujących w pojazdach Aixam. Są to silniki Kubota Diesel Z400, Z402, Z482. Pompki paliwowe i inne części do silników Kubota, Diesel Aixam - samochodów Microcar.

Silniki dwucylindrowe Kubota pracują w samochodach Aixam Diesel, są to samochody typu Microcar.

Oprócz pompy paliwa sprzedajemy także inne części np.: pompy oleju, tłoki, uszczelki, termostaty, głowice, bloki silnika itp.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji na temat Kubota Z402, Kubota Z482, Kubota Z400. Aixam Kubota 400 pompa paliwa.

 

Aixiam części Kubota pompa

 

Czy wiesz że…

Materiałami ceramicznymi nazywa się gliny lub masy ceramiczne, które formuje się w temperaturze otoczenia w celu nadania im odpowiednich kształtów, a następnie wypala w temperaturze podwyższonej w celu uzyskania określonych własności. Podstawowym surowcem wchodzącym w skład materiałów ceramicznych są gliny i iły - będące mieszaniną minerałów ilastych, ziarn kwarcu, miki, związków żelaza i innych. Cząsteczki ilu są bardzo drobne, o średnicy poniżej 0,002 mm, ich zawartość w glinie decyduje o jej właściwościach plastycznych. W zależności od stopnia plastyczności rozróżnia się gliny i iły plastyczne - zwane tłustymi i mało plastyczne - zwane chudymi. Najszlachetniejszą odmianą gliny jest kaolin.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex