Strona Główna » Aixam » AIXAM termostat

Termostat Axiam części kubotaKubota termostat Aixam

W ofercie termostat do wszystkich modeli silników, pracujących w pojazdach Aixam. Są to silniki Kubota Diesel Z400, Z402, Z482. Termostat i inne części do silników Kubota, Diesel Aixam - samochodów Microcar.

Posiadamy wszystkie części zamienne do Kubota, silnika dwucylindrowego, który pracuje w samochodach Aixam Diesel, są to samochody typu Microcar. Aixam Kubota 400 termostat.

Termostat Aixam Kubota to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.


Czy wiesz że…

Guma jest produktem przeróbki chemicznej (wulkanizacji) kauczuku naturalnego lub syntetycznego, zawierającym dodatkowo wypełniacze, barwniki, substancje zmiękczające i przyspieszające procesy przeróbki oraz substancje przeciwstarzeniowe. Wzrost zawartości środka wulkanizacyjnego prowadzi do wzrostu twardości i zmniejszenia rozciągliwości gumy. Przy wyrobie gumy jako wulkanizatora używa się najczęściej siarki. Zawartość siarki wynosi kilka procent (przy zawartości siarki około 32% uzyskuje się twardy, i sztywny ebonit). Kauczuk naturalny jest otrzymywany z lateksu (mleczka) drzew kauczukowych. Obecnie ponad 3/4 światowej produkcji kauczuku stanowi kauczuk syntetyczny. Wypełniacze dodaje się w celu nadania gumie odpowiednich właściwości fizycznych i technologicznych. Do najczęściej stosowanych wypełniaczy należą; sadza, krzemionka syntetyczna, kaolin, kreda (węglan wapniowy).


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex