Strona Główna » Aixam » AIXAM uszczelka głowicy

Uszczelka pod głowicę Aixam Kubota

W ofercie uszczelka głowicy do wszystkich modeli silników, pracujących w pojazdach Aixam, są to silniki Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482. Uszczelki i inne części do silników Kubota, Diesel Aixam - samochodów Microcar.

Silniki dwucylindrowe Kubota pracują w samochodach Aixam Diesel, są to samochody typu Microcar.

Oprócz uszczelki pod głowicę posiadamy również inne uszczelki, a także inne części zamienne do tego silnika.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji na temat Kubota Z402, Kubota Z482, Kubota Z400, Axiam Kubota 400.

 

UWAGA! Do silników Kubota w samochodach Aixam występują dwie uszczelki - blaszana lub karbonowa. Poinformuj nas którą z uszczelek użytkujesz..

 

Uszczelka Z402 Kubota Aixam

 


Czy wiesz że…

Tworzywami sztucznymi są również nazywane związki organiczne otrzymywane z surowców pochodzenia naturalnego: wytwarzanie ich polega na modyfikacji celulozy uzyskiwanej z drewna lub kazeiny, produktu otrzymywanego z mleka krowiego. Najbardziej rozpowszechnionymi tworzywami otrzymywanymi z celulozy są fibra i celuloid. Fibra jest odporna na działanie benzyny, olejów i rozpuszczalników organicznych, wykazuje dużą odporność na ścieranie. W budowie maszyn jest stosowana na wykładziny szczęk hamulcowych i uszczelki. W zależności od właściwości użytkowych tworzywa wielkocząsteczkowe dzieli się na dwie główne grupy: elastomery i plastomery. Elastomerami są tworzywa, które w temperaturze pokojowej, nawet przy stosunkowo niewielkich naprężeniach, ulegają odkształceniom „elastycznym”. Po odjęciu obciążenia tworzywo powraca do pierwotnego kształtu. Elastomery dzieli się na wulkanizujące i niewulkanizujące. Elastomery wulkanizujące mają duże zastosowanie w technice. Wytwarza się z nich wyroby gumowe. Elastomery niewulkanizujące są stosowane do wyrobu elastycznych kabli, rur, folii (np. poliizobutan, zmiękczony polichlorek winylu), a także jako lakiery emulsyjne i kleje (polioctan winylu).

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex