Strona Główna » Aixam » AIXAM uszczelka kolektora ssącego

Aixam uszczelka kolektora ssącego Kubota Z402

Uszczelka kolektora ssącego do wszystkich modeli silników Kubota, pracujących w pojazdach Aixam. W ofercie mamy także inne uszczelki do silnika Kubota Z402 Aixam, Kubota Z400 Aixam takie jak: uszczelniacze zaworowe, uszczelka głowicy, uszczelka pokrywy zaworowej, zestawy uszczelek.

Uszczelka kolektora ssącego Kubota Z402 Aixam

 

Uszczelka kolektora ssącego Kubota Z402

 

Czy wiesz że…

Następną czynnością związaną z wylaniem panewek jest rozgięcie wkładek. Stop łożyskowy po wylaniu kurczy się wskutek stygnięcia, co powoduje zmniejszenie średnicy panewki w płaszczyźnie podziału, dlatego wkład należy rozgiąć o wielkość skurczu zwykle wystarczy rozgiąć o 0,5-0,1 mm szerzej niż średnica wewnętrzna łożyska. Potem wkład trzeba oczyścić z tlenków i rdzy przez wytrawienie w lCł-15-procentowym roztworze wodnym kwasu siarkowego lub solnego w ciągu 4-10 minut, a następnie przemyć w 10-procentowym roztworze sody kaustycznej i wypłukać wodą o temperaturze 80-100°C. Zewnętrzną powierzchnię wkładu należy powlec pastą o następującym składzie: 50% sproszkowanego grafitu, 45% proszku azbestowego i 5% szkła wodnego rozdrobionego w wodzie.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex