Strona Główna » Aixam » AIXAM wał korbowy

Aixam wał korbowy Kubota

Wał korbowy do wszystkich modeli silników, które pracują w pojazdach Aixam - microcarach. Do tych silników zaliczamy Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482.

Wszystkie części zamienne do silnika z Aixam Diesel dostępne od ręki.

Oprócz wałów korbowych do silnika z Aixam sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Wał korbowy Aixam Kubota dostępny od ręki.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.


 

Czy wiesz, że…

W warunkach rewolucji naukowo-technicznej rozwój produkcji w krajach socjalistycznych odbywa się przy niemal stałym ilościowym potencjale siły roboczej, a dzięki poprawie organizacji pracy i przechodzeniu na nowsze, wydajniejsze techniki wytwarzania towarzyszy temu zjawisku wzrost potrzeb kulturalno-intelektualnych pracowników zatrudnionych w przemyśle. Zaspokojenie tych potrzeb jest realizowane przez rosnącą, socjalistyczną, rozszerzoną reprodukcję. W rozwiązaniu tego zadania szczególną rolę odgrywa przemysł maszynowy wytwarzający oprócz wzrastającego asortymentu dóbr konsumpcyjnych również i środki produkcji. W obu przypadkach są to wyroby o wzrastającym stopniu złożoności, co wynika z nowych wymagań i funkcji spełnianych przez te wyroby. Pociąga to konieczność opracowania i wytworzenia bardzo złożonych, coraz bardziej specjalizowanych obrabiarek o znacznej wydajności. Procesy wytwórcze charakteryzują się pogłębiającą się specjalizacją narzędzi i maszyn stosowanych do wykonania kolejnych operacji i zabiegów technologicznych. Zasada ta dotyczy również technologii montażu. Obserwuje się również dążenie do grupowania specjalizowanych maszyn (automatów) w linie do wyrobów określonych części procesu technologicznego. Po rozwiązaniu odpowiedniego transportu części pomiędzy poszczególnymi stanowiskami obróbki i zsynchronizowaniu sterowanych czynności technologicznych powstała możliwość tworzenia linii produkcyjnych o różnym stopniu automatyzacji.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex