Strona Główna » Aixam » AIXAM wtryskiwacze

Aixam wtryskiwacze, końcówki KubotaKońcówka Z402 Kubota

W ofercie wtryskiwacze i pompa wtryskowa do wszystkich modeli silników, pracujących w pojazdach Aixam. Są to silniki Kubota Diesel Z400, Z402, Z482. Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze i inne części do silników Kubota, Diesel Aixam - samochodów Microcar.

W ofercie elementy układu wtryskowego Aixam do silnika Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota Z482. Kompletne wtryskiwacze, końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa i inne części do silników dwucylindrowych samochodów i innych pojazdów Aixam.

Końcówki wtryskiwaczy do Kubota Aixam oraz kompletne wtryskiwacze do tego silnika posiadamy we wszystkich wersjach.

Aixam Kubota 400 wtryskiwacze, końcówki. Aixam pompy wtryskowe Kubota nowe i regenerowane.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Najważniejszym procesem zachodzącym w czasie wulkanizacji jest tzw. sieciowanie, polegające na powstawaniu poprzecznych połączeń pomiędzy cząsteczkami kauczuku, a także pomiędzy cząsteczkami kauczuku i wypełniacza. Wulkanizacja zachodzi w temperaturze 110 - 160 °C i trwa od kilku minut do kilku godzin. W czasie ogrzewania na mieszankę jest wywierane podwyższone ciśnienie, zabezpieczające przed powstawaniem porów. Guma wyróżnia się bardzo dużym wydłużeniem względnym, dochodzącym nawet do 1200%. Jej wytrzymałość na rozciąganie wynosi od kilku do 30 MPa. Ważnym pomiarem jest pomiar twardości gumy. Twardość określa się w skali Shore’a, która obejmuje stopnie od 0 do 100. Przy 25 Sh gumę uważa się za bardzo miękką, przy 8095 “Sb - za bardzo twardą. Twardość gumy zależy głównie od rodzaju i ilości wypełniacza, wzrasta przy zwiększaniu jego ilości. Pomiar twardości pozwala sądzić o innych właściwościach gumy, np. z zasady dużej twardości odpowiada mała elastyczność i małe wydłużenie.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex