Strona Główna » Casalini » CASALINI pompa paliwa

Casalini pompa paliwa silnika Mitsubishi

W ofercie pompa paliwa do wszystkich modeli silników Mitsubishi - Diesel, pracujących w mikrosamochodach typu Casalini. Są to zarówno silniki Lombardini, jak i Mitsubishi Diesel 635 cm³ 538 cm³(0635L - 0538L). Pompki paliwowe i inne części do silników Mitsubishi - Diesel, mikrosamochodów Casalini. Silniki dwucylindrowe Mitsubishi Diesel pracują w samochodach Casalini, są to mikrosamochody.

Oprócz pompy paliwa sprzedajemy także inne części np.: pompy oleju, tłoki, uszczelki, termostaty, głowice, bloki silnika itp.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji na temat silnika Mitsubishi Diesel 635 cm³ 538 cm³ (0635L - 0538L).

LOMBARDINI - FOCS 505 cm ³ lub Lombardini 0, 505 L, 480 cm ³ lub Lombardini 0.

Oferujemy również części do silnika takich Microcarów jak: Ligier, Grecav.

 

Casalini Mitsubishi części

 

 

Czy wiesz że…

Korozja może być spowodowana przez procesy chemiczne - korozja chemiczna lub elektrochemiczne- korozja elektrochemiczna. Jest to najważniejsze rozróżnienie mechanizmów korozji. Na przebieg tych zasadniczych procesów wpływa szereg czynników wynikających z funkcjonowania i warunków pracy danego elementu maszyny lub urządzenia. Możemy tu wyróżnić: czynniki mechaniczne (naprężenie, zmęczenie, tarcie), czynniki elektryczne (prądy błądzące rozchodzące się w glebie lub wodzie, a pochodzące od różnych źródeł energii elektrycznej), czynniki biologiczne (niektóre bakterie i grzyby znajdujące się w ziemi lub wodzie biorą udział w procesach korozji). W zależności od środowiska, w jakim przebiega korozja, rozróżniamy korozję atmosferyczną (wilgotne, zanieczyszczone powietrze), korozję gazową (gorące, suche gazy), korozję morską lub rzeczną oraz korozję ziemną. Korozja może atakować całe powierzchnie. Mówimy wtedy, że jest to korozja ogólna (równomierna lub nierównomierna). Występuje też korozja miejscowa, która może mieć charakter korozji punktowej wżerowej, międzykrystalicznej.

 


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex