Strona Główna » Casalini » CASALINI wtryskiwacze

Casalini wtryskiwacze silnika Mitsubishi

W ofercie wtryskiwacze i pompa wtryskowa do wszystkich modeli silników, pracujących w mikrosamochodach. Są to zarówno silniki Lombardini, jak i Mitsubishi Diesel 635 cm³ 538 cm³(0635L - 0538L). Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze i inne części do silników Mitsubishi Diesel Casalini - mikrosamochodów.

W ofercie elementy układu wtryskowego Casalini silnika Mitsubishi Diesel 635 cm³ 538 cm³(0635L - 0538L). Kompletne wtryskiwacze, końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa i inne części do silników dwucylindrowych samochodów i innych pojazdów Casalini.

Końcówki wtryskiwaczy do Mitsubishi Diesel Casalini oraz kompletne wtryskiwacze do tego silnika posiadamy we wszystkich wersjach.

Casalini pompy wtryskowe Mitsubishi nowe i regenerowane.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

LOMBARDINI - FOCS 505 cm ³ lub Lombardini 0, 505 L, 480 cm ³ lub Lombardini 0.

Oferujemy również części do silnika takich Microcarów jak: Ligier, Grecav.

 

Casalini wtryskiwacz częsci zamienne

 

Czy wiesz że…

Korozją metali nazywa się niszczenie metali przez chemiczne lub elektrochemiczne reakcje z otoczeniem. Produktami korozji są związki metali z tlenem, np. zgorzelina, w której żelazo może występować jako tlenek, żelazawy Fe0, jako tlenek żelazawo-żelazowy Fe304 (magnetyt) i jako tlenek żelazowy Fe203 (hematyt), rdza – przeważnie wodorotlenek żelazowy, warstwa zielonej patyny na miedzi. Większość metali w przyrodzie występuje w postaci związków chemicznych: tlenków, siarczków. Dopiero po ingerencji człowieka, po przeprowadzeniu procesów metalurgicznych, otrzymujemy czyste metale i ich stopy. Są one wymuszone na przyrodzie i w sprzyjających okolicznościach zawsze występuje skłonność do ponownego tworzenia związków chemicznych, głównie z tlenem.Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex