Strona Główna » Aixam » AIXAM 500 Kubota części zamienne » Cewka gaszenia AIXAM 500 Kubota

Cewka gaszenia Kubota 500 AIXAM

Cewka gaszenia silnika Kubota 500, który pracuje w pojazdach AXIAM microcar.

W pełnym asortymencie cewka gaszenia silnika oraz inne części silnika Kubota 500.

AIXAM Kubota 500 cewka gaszenia

AIXAM Kubota 500 cewka gaszenia dostępna od ręki.

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące cewki gaszenia oraz innych części do silników Kubota 500.

Podaj nam model maszyny oraz pełne dane z silnika.Czy wiesz, że…

Historycznie, początki procesu montażowego sięgają dawnych czasów. Od chwili, gdy “człowiek zaczął, używać narzędzi, znalazły zastosowanie procesy montażowe, gdyż narzędzia odpowiednio do technicznych możliwości nie mogły być lub tylko wyjątkowo były wykonane z jednego kawałka materiału. Aż do rewolucji przemysłowej (która wiąże się z wynalezieniem maszyny parowej) procesy montażowe odgrywały podrzędną rolę. Przewlekłe i uciążliwe zadania były związane z wykonywaniem części. Wraz z możliwością szybkiego i dokładnego wytwarzania mechanicznego części o prostych geometrycznie kształtach procentowy udział montażu w procesie wytwarzania wzrósł gwałtownie. Równocześnie wzrosła potrzeba wytwarzania coraz bardziej złożonych wyrobów technicznych. Charakteryzują się one dużą liczbą połączeń ruchowych, które bez podziału na części były niemożliwe do wykonania i nie były zdolne do spełniania swojej funkcji.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex