Strona Główna » Carrier » Części Carrier KUBOTA CT 4.114 » Cewka gaszenia Carrier KUBOTA CT 4.114

Cewka gaszenia Kubota CT 4.114 Carrier

Elektromagnes gaszenia Kubota CT 4.114 Carrier, Kubota 4114, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

Cewka gaszenia Kubota 4.114 do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach przemysłowych, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Podaj nam model maszyny oraz pełne dane z silnika.

 

Czy wiesz że…

Sposób rozwiązania międzyoperacyjnego systemu transportowego w automatycznych maszynach montażowych uzależniony jest od tego, czy praca maszyny jest synchroniczna, czy też asynchroniczna. W zastosowaniu do wielocelowych zespołowych urządzeń przestawianych ze stołem obrotowym, pracujących synchronicznie, najodpowiedniejszy okazał się napęd hydrauliczny.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex