Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AF1 » Cewka gaszenia Iseki E3AF1

Iseki E3AF1 cewka gaszenia

Elektromagnes gaszenia silnika Iseki E3AF1. Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3AF1, które znalazły zastosowanie w mini traktorkach, koparkach, kosiarkach do trawy, ciągnikach, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Cewka gaszenia Isuzu 3AF1

Cewka gaszenia silnika Isuzu 3AF1 dostępna od ręki.

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach przemysłowych, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Podaj nam model maszyny oraz pełne dane z silnika.

 

Czy wiesz, że…

Do wytworzenia przerywanego (migającego) światła jest stosowany prze­rywacz kierunkowskazów. Uzwojenie jest nawinięte na rdzeń. Zwora jest odciągana przez drut oporowy tak, że styki są w stanie rozwarcia. Rezystor stanowi przedłużenie drutu oporowego. Zwora w stanie bez napięciowym jest tak usytuowana w stosunku do rdzenia, że styki są rozwarte. Zacisk jest połączony z zasilaniem; zacisk z przełącznikiem kierunkowska­zów (zacisk zasilania); zacisk z lampką kontrolną kierunkowskazów. Po doprowadzeniu napięcia do zacisku i włączeniu przełącznika kierunku, obwód zamyka się od zacisku przez rdzeń, zworę, drut oporowy, rezystor, uzwojenie, zacisk, przełącznik, do lamp kierunkowskazów, które są połączone z masą.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex