Strona Główna » Nanni » Cewka gaszenia Nanni

Cewka gaszenia Nanni

Elektromagnes gaszenia Kubota, z silników morskich marki Nanni. Wszystkie części zamienne do jednostek marynistycznych Nanni.

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach przemysłowych, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Podaj nam model maszyny oraz pełne dane z silnika.

 

Czy wiesz że…

Badania nieniszczące mają za zadanie głównie określenie właściwości wytrzymałościowych i strukturalnych materiałów, półfabrykatów i gotowych wyrobów z metali i niemetali, bez konieczności zniszczenia próbek lub gotowych wyrobów poddanych tym badaniom. Do najczęściej stosowanych tego rodzaju metod badania materiałów należą: badania oparte na prześwietleniu promieniami rentgenowskimi i gamma badania ultradźwiękowe oraz badania magnetyczne i elektryczne.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex