Strona Główna » Schaeff » Cewka gaszenia Schaeff

Cewka gaszenia Schaeff

Elektromagnes gaszenia Mitsubishi, Deutz, Perkins z maszyn rolniczych ładowarek kołowych oraz innych maszyn ogrodniczych, rolniczych marki Schaeff.

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach przemysłowych, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Podaj nam model maszyny oraz pełne dane z silnika.

 

Czy wiesz że…

Przebieg wielu reakcji chemicznych i procesów biochemicznych zależy od właściwości ośrodka, określanych ogólnie mianem jogo kwasowości lub zasadowości. Istotnym czynnikiem wpływającym na właściwości kwasowe Lub zasadowo różnych roztworów wodnych jest zawartość w tych roztworach jonów wodorowych H+ (kationów), zawierających pojedynczy elementarny ładunek dodatni, lub wodorotlenowych OH” (anionów) zawierających pojedynczy elementarny ładunek ujemny.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex