Strona Główna » Carrier » Części Carrier KUBOTA CT 2.29

Części do silnika Carrier KUBOTA CT 2.29

Części zamienne do silnika KUBOTA CT 2.29 montowanego w agregatach chłodniczych samochodów ciężarowych marki Carrier.

Prowadzimy ciągłą sprzedaż cześci oryginalnych oraz zamienników m.in.: tłoków, pierścieni, panewek, uszczelek i uszczelniaczy, cewek gaszenia, rozruszników, świec, końcówek wtrysków, wtryskiwaczy, głowic, wałów oraz wszystkich innych elementów silnika. Ponadto oferujemy materiały eksploatacyjne takie jak filtry zamienne oraz oleje silnikowe.

Nasz serwis specjalizuje się w zakresie profesjonalnych, napraw, regeneracji, remontów silników przemysłowych. Ponadto przyjmujemy silniki uszkodzone w rozliczeniu za silnik regenerowany. Oddając nam swój silnik uszkodzony otrzymasz dogodniejsze warunki cenowe przy wymianie na silnik regenerowany.

Jeżeli masz trudności z dopasowaniem odpowiednich części zamiennych do swojego silnika-skontaktuj się z nami. Nasza kadra pracownicza pomoże Ci szybko i sprawnie dopasować odpowiednie elementy.

Nasza firma zapewnia pełne wsparcie serwisowe dla silników Kuboty zastosowanych w agregatach mobilnych Carrier CT 229 oraz wszystkich innych modeli Carriera.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.
 copyright © Kumatex