Strona Główna » Carrier » Części Carrier KUBOTA CT 3.44

Części do silnika Carrier KUBOTA CT 3.44

W naszej ofercie dostępne od ręki części zamienne do silnika KUBOTA CT 3.44 montowanego w agregatach chłodniczych dla samochodów ciężarowych marki Carrier.

Nasz asortyment to przede wszystkim: tłoki, panewki, wały, bloki silnika, uszczelki i uszczelnienia, paski (rozrządu oraz alternatora), filtry zamienne, oleje przemysłowe i wiele innych części i materiałów eksploatacyjnych silnika. 

Ponadto specjalizujemy się w kompleksowych naprawach i regeneracjach silników w naszym warsztacie. Posiadasz silnik Kubota lub inny silnik przemysłowy uszkodzony-możesz zaoszczędzić na kosztach wymiany oddając nam go w rozliczeniu za silnik regenerowany sprawny.

Silniki oraz usługi wykonywane w naszym serwisie są objętę pisemną gwarancją.

Jeżeli masz trudności z dopasowaniem odpowiednich części zamiennych do swojego silnika-skontaktuj się z nami. Szybko znajdziemy częsci oryginalne oraz zamienniki pod Twój model silnika.

Zapewniamy pełne wsparcie serwisowe dla silników Kuboty zastosowanych w agregatach mobilnych Carrier CT 344 oraz wszystkich innych modeli Carriera.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.
 


copyright © Kumatex