Strona Główna » Cummins » Części Cummins

Części do Cumminsa

Części zamienne do silników renomowanej amerykańskiej marki Cummins. Do silników tego producenta oferujemy m.in. tłoki, pierścienie, panewki, uszczelki, świece, wtryskiwacze,  elementy pomp wtryskowych i wiele innych podzespołów.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie silnikowe części zamienne oraz części zamienne osprzętu silnika i części eksploatacyjne do silników Cummins.

Silniki te stosowane są w wielu markach maszyn budowlanych między innymi w: CASE, Fiat Hitachi, JCB, Komatsu, Liebherr, New Holland, O&K, Terex, Volvo oraz w wielu innych maszynach.

Oferujemy również serwis i remonty silników Cummins. Do naszej firmy mogą Państwo również przysłać swój silnik za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jest to rozwiązanie szybkie i stosunkowo niedrogie.

Dzięki znajomości najświeższych rozwiązań serwisowych i technik naprawczych oferujemy naszym klientom najwyższej jakości usługi. Nasi wykwalifikowani mechanicy poradzą sobie z każdym zadaniem, pracując na markowym sprzęcie. Zajmujemy się zarówno nowymi maszynami jak i starszymi modelami. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do telefonowania bądź składania zapytań na nasz adres mailowy. Chętnie udzielimy odpowiedzi.

HDS Serwis Sp. z o.o. jest niezależnym serwisem i dostawcą części zamiennych do silników Cummins. Nazwa Cummins oraz wszystkie inne nazwy marek używane są wyłącznie w celach informacyjnych. HDS Serwis Sp. z o.o. nie jest w żaden sposób powiązana z Cummins Inc., ani z innymi firmami należącymi do grupy Cummins, jak również podmiotami z nimi związanymi.Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex