Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3100

Części zamienne Iseki E3100

Oferujemy części zamienne silnika Iseki E3100, który znalazł zastosowanie w koparkach, ciągnikach, mini traktorkach, kosiarkach do trawy, maszynach budowlanych, rolniczych i ogrodowych.

Wszystkie części zamienne Iseki E3100 z mini traktorków, sprzętu rolniczego, ogrodowego, budowlanego, koparek, ciągników oraz kosiarek do trawy.

Iseki E3100-G części Iseki E3100 części zamienne silnika z maszyn rolniczych.jpg

 • głowice
 • panewki
 • korbowody
 • pompy wodne
 • pompy paliwa
 • pompy oleju
 • uszczelki
 • uszczelniacze wału
 • cewki gaszenia
 • termostaty
 • zawory głowicy
 • świece żarowe
 • wtryskiwacze
 • wały korbowe
 • pierścienie
 • tłoki

Części silnika Iseki E3100-G, który wykorzystuje się w ciągnikach, mini traktorkach, kosiarkach do trawy, koparkach, maszynach budowlanych, ogrodniczych oraz rolniczych - dostępne od ręki z naszego magazynu.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące silnika Iseki E3100-G, napisz do nas, a my chętnie udzielimy Ci odpowiedzi.

 

Iseki E3100 części zamienne silnika z maszyn ogrodowych.jpg

 

Czy wiesz, że...

Podczas mon­tażu napędu pasowego należy przestrzegać następujących zasad: wały, na których osadza się koła pasowe, powinny być wzajemnie równoległe, koła pasowe osadzone na wale napędzającym i napędza­nym muszą się wzajemnie pokrywać, koła pasowe należy zamontować dokładnie prostopadle do osi wału, koła pasowe o dużym ciężarze i dużej prędkości obwodo­wej powinny być wyrównoważone, należy zapewnić współosiowość wieńców kół pasowych i wałów, bicie kół nie może przekraczać promieniowo 0,0005 D i poosiowo 0,001 D, gdzie D średnica koła pasowego w mm, zewnętrzna powierzchnia wieńca kół pasowych dla pasów, płaskich powinna być gładka, a szerokość wieńca koła pasowego musi być większa od szerokości pasa, należy zapewnić właściwy dobór długości pasa, gdyż za długi pas będzie powodował poślizg, a zbyt krótki wyciąganie pasa oraz szybsze zużycie pasa i łożysk wałów, pasy klinowe powinny być osadzone w rowku na równi z powierzchnią wieńca i nie powinny dotykać do dna rowka, koła pasowe, obracające się z prędkością obrotową ponad 6 m/s, powinny być całkowicie obrobione. Montaż napędu pasowego rozpoczyna się od osadzania kół pa­sowych na wałach. W niektórych urządzeniach stosuje się duże koła pasowe składane z dwóch części. Montaż tych kół jest bardziej skomplikowany, gdyż wymaga bardzo dokładnego zmontowania koła w jedną całość, sprawdzenia montażu, wyrównoważenia i dopiero osadzenia na wale. Koła pasowe dzie­lone powinny być w zasadzie ostatecznie obrabiane dopiero po zmontowaniu w jedną całość. Koła te osadza się na wale naj­częściej za pomocą klina. W napędach pasowych stosuje się pasy płaskie lub klinowe. Zewnętrzna powierzchnia wieńca koła pasowego dla pasa płaskie­go jest płaska i gładka, a dla pasa klinowego rowkowana. Napęd może być przenoszony za pomocą jed­nego lub więcej pasów, klinowych, osadzonych na jednym kole pasowym. Pasy klinowe wykazują większą przyczepność do kół niż pasy płaskie i są znacznie wygodniejsze w użyciu. W związku z tym ostatnio stosuje się przy napędach pasowych prawie wy­łącznie pasy klinowe. Podstawowe wymiary pasów klinowych, czyli obwód i szero­kość, są znormalizowane. Podczas montażu należy zwracać uwagę na dobieranie pasów o właściwych wymiarach. Wymiary pasa kli­nowego uwidocznione są na wewnętrznym obwodzie lub bocznej powierzchni pasa. Przy napędzie za pomocą pasów klinowych sto­suje się przeważnie możliwość przesuwania jednego z wałów w celu umożliwienia naprężenia pasa klinowego, gdyż podczas pracy ulega on rozciąganiu.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex