Strona Główna » Iseki » Części Iseki E393

Części zamienne Iseki E393

W ofercie naszego sklepu części zamienne silnika Iseki E393, który wykorzystuje się w koparkach, ciągnikach, mini traktorkach, kosiarkach do trawy, maszynach budowlanych, rolniczych i ogrodowych.

Wszyskie części zamienne Iseki E393 z kosiarek do trawy, mini traktorków, sprzętu rolniczego, ogrodowego, ciągników, koparek oraz maszyn budowlanych.

Iseki E393-G, E393-B części Iseki E393 części zamienne silnika z maszyn budowlanych

 • pompy wody
 • pompy oleju
 • pompy paliwa
 • uszczelki
 • uszczelniacze wału
 • cewki gasznia
 • korbowody
 • termostaty
 • zawory głowicy
 • głowice
 • panewki
 • świece żarowe
 • wały korbowe
 • wtryskiwacze

Części silnika Iseki E393-G, E393-B, który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych, rolniczych, ogrodowych, kosiarkach do trawy, mini traktorkach, ciągnikach oraz koparkach - dostępne od ręki z naszego magazynu.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat silnika Iseki E393-G, Iseki E393-B, napisz do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania.

 

Iseki E393 części zamienne silnika z maszyn ogrodowych

 

Czy wiesz, że...

Koło przeznaczone do wyrównoważania osadza się na dokład­nie szlifowanym wale i umieszcza na poziomych pryzmach lub na przyrządzie krążkowym. Przyrząd krąż­kowy wyposażony jest w dwie pary krążków ułożyskowanych na łożyskach kulkowych. Jeżeli przy kilkakrotnym przetacza­niu koła zatrzyma się za każdym razem w innym położeniu, to znaczy, że jest wyrównoważone. Jeżeli natomiast zawsze zatrzy­ma się w tym samym położeniu, to trzeba je wyrównoważyć. W tym celu obwód koła dzieli się na sześć równych części i sprawdza koła w trzech położeniach. Przez usuwanie materiału na obwodzie drogą wiercenia otworków lub przez mocowanie na obwodzie ciężarków wyrównoważa się koło statycznie. Wyrówno­ważanie statyczne można stosować do kół płaskich. Do wyrównoważania wirujących przedmiotów o znacznej dłu­gości, jak np. wały wykorbione, wrzeciona i wirniki, trzeba stoso­wać wyrównoważanie dynamiczne. Wyrównoważanie dynamiczne przeprowadza się na specjalnych wyważarkach. Przedmioty prze­znaczone do wyrównaważenia zostają wprowadzone w ruch wiro­wy o znacznej liczbie obrotów. Specjalne wskaźniki wskażą wtedy w którym miejscu na obwodzie i jaki ciężarek należy zamocować, ażeby przedmiot wyrównoważyć. W maszynach i urządzeniach występują części wykonujące względem siebie ruch postępowo-zwrotny, jak na przykład ruch suportu tokarki po łożu, tłoka w cylindrze, zaworu w prowadnicy wodzika w prowadnicach itd. Spośród dwóch zasadniczych części, wykonujących względem siebie ruch postępowo-zwrotny, jedna jest nieruchoma i ma za zadanie zapewnienie prawidłowego ruchu drugiej części, czyli jest jej prowadnicą. Prowadnice są tak zbu­dowane, że obejmują (częściowo lub całkowicie) albo są obejmo­wane przez część współpracującą, w sposób uniemożliwiający zmianę wzajemnego położenia w kierunku poprzecznym. Kon­strukcje i kształty prowadnic mogą być różne, zależnie od prze­znaczenia. Rozróżnia się prowadnice pryzmowe, trapezowe, płas­kie, okrągłe i łukowe.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex