Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AE1

Części zamienne Iseki E3AE1

W naszym magazynie części zamienne silnika Iseki E3AE1, które znalazły zastosowanie w mini traktorkach, ciągnikach, koparkach, kosiarkach do trawy, maszynach budowlanych oraz sprzęcie rolniczym i ogodowym.

Znajdziesz u nas wszystkie części zamienne silnika Iseki E3AE1 z maszyn budowlanych, sprzętu ogrodowego, rolniczego, mini traktorków, koparek, kosiarek do trawy oraz ciągników.

Isuzu 3AE1 części Iseki E3AE1 części zamienne silnika z maszyn budowlanych

 • pompy paliwa
 • pompy oleju
 • pompy wody
 • termostaty
 • uszczelki
 • uszczelniacze wału
 • cewki gaszenia
 • tłoki
 • pierścienie
 • wały korbowe
 • wtryskiwacze
 • zawory głowicy
 • głowice
 • korbowody
 • uszczelki głowicy
 • panewki

Części silnika Isuzu 3AE1 znalazły zastosowanie w koparkach, ciągnikach, mini traktorkach, kosiarkach do trawy, maszynach budowlanych, sprzęcie rolniczym i ogrodowym - dostępne od ręki z naszego magazynu.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące silnika Isuzu 3AE1, skontaktuj się z nami, a my chętnie udzielimy Ci odpowiedzi.

 

Iseki E3AE1 części zamienne silnika z maszyn budowlanych, rolniczych.jpg

 

Czy wiesz, że...

Światła pozycyjne przednie są usytuowane w lampach zespolonych, umieszczonych w dolnej części zderzaka. Lampy wytwarzają również światła kierunku jazdy. Źródłem światła pozycyjnego jest żarówka 12 V 5 W. Światła pozycyjne tylne znajdują się w tylnych lampach zespolonych, wytwarzających ponadto światła hamowania i kierunku jazdy. Źródłem światła pozycyjnego jest żarnik 5 W żarówki dwużarnikowej 12 V 21/5 W. Urządzenia oświetleniowe są sterowane: wyłącznikiem oświetlenia trójpołożeniowym, dwubiegunowym zamon­towanym na desce rozdzielczej z prawej strony, przełącznikiem świateł trójpołożeniowym zabudowanym na kolumnie kierownicy, wyłącznikiem oświetlenia wskaźników dwupołożeniowym, umieszczo­nym z prawej strony na desce rozdzielczej. W położeniu GAR napięcie jest wyłączone; w położeniu MAR napięcie jest doprowadzone do wyłącznika oświetlenia (zacisk H); w położeniu ST napięcie jest wyłączone. Wyłącznik oświetlenia ma trzy położenia: położenie 0 napięcie wyłą­czone; położenie I włączone światła pozycyjne (i oświetlenie tablicy rejestracyjnej) oraz doprowadzone napięcie do przełącznika świateł (za­cisk g); położenie II włączone światła pozycyjne (i oświetlenie tablicy rejestracyjnej) z pominięciem wyłącznika zapłonu. W tym ostatnim poło­żeniu dźwigni wyłącznika oświetlenia można zablokować kierownicę pozostawiając włączone światła pozycyjne. Przełącznik świateł ma trzy położenia dźwigni: wyłączone reflektory, włączone światła mijania, włączone światła drogowe. Przez pociągnięcie dźwigni w kierunku koła kierownicy następuje włączenie świateł mijania sygnalizacji świetlnej. W samochodzie 128 SL światła drogowe są włączane przez przekaźnik. Lampa oświetleniowa wnętrza jest zasilana z oddzielnego obwodu z pomimęciem omówionych wyżej wyłączników. Może być włączana ręcznym wyłącznikiem, zabudowanym w jej obudowie, oraz wyłącznikami drzwiowymi. Samochód ma dwa reflektory światła mijania oraz dwa reflektory światła drogowego. Reflektory zewnętrzne wytwarzają światła mijania (i pomocnicze światła drogowe), reflektory wewnętrzne światła drogowe. W obu reflektorach są stosowane żarówki asymetryczne 12 V 45/40 W, z tym że w reflekto­rze światła drogowego jest wykorzystany tylko żarnik o mocy 45 W. Wymianę żarówek dokonuje się od strony komory silnikowej. W tym ce­lu należy ściągnąć z końcówek żarówki złącze przewodów i osłonę gu­mową a następnie napiąć sprężynę mocującą żarówkę. Przy montowa­niu nowej żarówki należy koniecznie zwracać uwagę, aby występ bazu­jący kołnierza żarówki pokrył się z wycięciem w kołnierzu oprawki. Do ustawienia światła reflektorów służą wkręty regulacyjne.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex