Strona Główna » Isuzu » Części Isuzu 3CA1, 2CA1

Isuzu 3CA1, 2CA1 części zamienne

W ofercie wszystkie części zamienne silnika Isuzu 3CA1, 2CA1, który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych, maszynach rolniczych, nowych - małych maszynach budowlanych. Części zamienne silnika 2CA1  z maszyn budowlanych, rolniczych

Do silników Isuzu 3CA1, 2CA1 posiadamy takie części jak: uszczelka głowicy, komplety uszczelek, korbowody, tłoki, panewki korbowe, panewki główne, uszczelki, uszczelnienia, zawory i prowadnice zaworowe, pierścienie tłokowe, świece żarowe, końcówki wtryskiwaczy, rozruszniki, cewki gaszenia do pomp wtryskowych, zestawy naprawcze do pomp wtryskowych, pompy: wtryskowe, paliwa i wody i wiele innych elementów składowych silnika. 

Silnik tej serii występuje w wielu różnych wersjach. Podaj nam pełne dane z silnika oraz model maszyny, w której ten silnik pracuje. Jeżeli nie masz pełnych danych z silnika, pomocne może okazać się zrobienie kilku zdjęć części.

Oprócz części silnikowych, oferujemy również filtry inny sprzęt do tej maszyny.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silnika Isuzu 3CA1, 2CA1 z maszyn budowlanych, rolniczych.

 

Części zamienne silnika 2CA1 z maszyn budowlanych, rolniczych

Czy wiesz że...

Czujnik czynny pod wpływem mierzonej wielkości mechanicznej wytwarza sygnał elektryczny,który jest zależny od wielkości mierzonej. Czujnik bierny wymaga natomiast zasilania. Mierzona wielkość mechaniczna wywołuje zmianę jednego z elektrycznych parametrów czujnika i ta zmiana jest miernikiem wielkości badanej, Do czujników czynnych należą: czujniki elektrodynamiczne, czujniki elektromagnetyczne, czujniki piezoelektryczne. Najczęściej stosowane czujniki bierne to: -czujniki oporowe, czujniki indukcyjne, czujniki pojemnościowe, czujniki fotoelektryczne.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex