Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 2YM15

Części zamienne Yanmar 2YM15

W ofercie części zamienne do silnika Yanmar 2YM15 z marynistycznych jednostek napędowych, statków, łodzi, okrętów.

Silnik Yanmar 2YM15 to 4-suwowy, pionowy, chłodzony cieczą silnik wysokoprężny Diesla. Silnik Yanmar 2YM15 z marynistycznych jednostek napędowych

Silniki Yanmar 2YM15 mają moc wyjściową 10,0 kW / 13,6 KM, oraz znamionową prędkość obrotową 3600 obr / min.

Jednostki napędowe Yanmar 2YM15 z powodzeniem są stosowane w jachtach, łodziach, barkach i kutrach na całym świecie.

Na stanie posiadamy wiele części zamiennych do silników Yanmar 2YM15, takich jak: cewki gaszenia, filtry silnika, pierścienie tłokowe, uszczelniacze wału, tłoki, panewki, uszczelki, korbowody, wtryskiwacze, zawory głowicy, świece żarowe, pompy wody, pompy oleju, pompy paliwa, termostaty, głowice oraz wiele innych części zamiennych silnika Yanmar 2YM15.

 

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silnika Yanmar 2YM15  z mniejszych jednostek pływających, jak i tych większych.

 

Czy wiesz że...

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń nie można jeszcze twierdzić, że maszynowy siew rzutowy został już całkiem rozwiązany technicznie. Poza pneumatycznymi siewnikami rzutowymi pojawiły się siewniki ze zwykłymi zespołami wysiewającymi, które dostarczają nasiona przewodami do połączonych z nimi gęsiostopek wyposażonych również w płytki odbijające nasiona. Ponieważ szerokość międzyrzędzi wynosi 12,5 cm, więc uzyskuje się siew rzutowy, przy którym nasiona są ułożone na 60% powierzchni roli.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.
 

 

 copyright © Kumatex