Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3YM30

Części zamienne silnika Yanmar 3YM30

Oferujemy części zamienne silnika Yanmar 3YM30, Yanmar 3YM30AE z marynistycznych jednostek napędowych, statków, łodzi, okrętów. Części zamienne silnika 3YM30 z marynistycznych jednostek napędowych

Silniki Yanmar 3YM30AE, Yanmar 3YM30 mają moc wyjściową 21,3 kW / 29,1 KM, oraz znamionową prędkość obrotową 3200 obr / min. 

Jednostki napędowe Yanmar 3YM30AE z powodzeniem są stosowane w jachtach, łodziach, barkach i kutrach na całym świecie.

  •     Yanmar 3YM30R
  •     Yanmar 3YM30

Silnik Yanmar 3YM30AE to 4-suwowy, pionowy, chłodzony cieczą silnik wysokoprężny Diesla.

Na stanie posiadamy wiele części zamiennych do silników Yanmar 3YM30, takich jak: tłoki, panewki, uszczelki, korbowody, wtryskiwacze, zawory głowicy, świece żarowe, pompy wody, pompy oleju, pompy paliwa, cewki gaszenia, filtry silnika, pierścienie tłokowe, uszczelniacze wału, termostaty, głowice oraz wiele innych części zamiennych silnika.

 

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji na temat silników Yanmar 3YM30 z marynistycznych jednostek napędowych.


Czy wiesz że...

Przedni wał strunowy spulchnia i wyrównuje powierzchnię roli uzyskaną po orce pługiem. Żeberka przedniego walca tworzą bruzdki, do których wpadają nasiona wysiane siewnikiem, a żeberka tylnego walca wciskają je w rolę. Tylny wał strunowy służy do przykrycia ziemią bruzdek z nasionami. W tym przykładzie redlice są zbędne, nasiona zaś wypadają ze zwisających przewodów nasiennych. Przedstawionym „kombajnem“ uprawowo-siewnym wysiewa się głównie poplony, lecz można również z powodzeniem wysiewać zboża jare. W pierwszym wypadku stosuje się kilkuskibowy pług do podorywki, w drugim zaś - dwuskibowy do orki zwykłej.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 

 copyright © Kumatex