Strona Główna » Fassi » Fassi części zamienne

Cześci do HDS Fassi

ROZDZIELACZE HYDRAULICZNE ORAZ CZĘŚCI DO ŻURAWI HDS FIRMY FASSI

Części zamienne do żurawi HDS marki Fassi. Rozdzielacze hydrauliczne, zamki, cewki, zawory, filtry i wiele innych części zamiennych.

Remonty i serwis urządzeń załadowczych włoskiej marki FASSI znanej jako jeden z największych największy na świecie producentów przeładunkowych urządzeń hydraulicznych.

Jako autoryzowany serwis firmy FASSI oferujemy cały wachlarz usług począwszy od napraw gwarancyjnych, pogwarancyjnych, remontów kapitalnych, napraw elektroniki, serwisu mobilnego aż po części zamienne. W przypadku jakichkolwiek awarii lub wymaganej konserwacji żurawia firmy FASSI zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

Aby zapewnić sprawne działanie przez cały okres użytkowania HDS-u wymagane jest ciągłe serwisowanie i konserwacja siłowników hydraulicznych oraz innych części naturalnie ulegających zużyciu. Wszystkie czynności serwisowe wykonywane są przez profesjonalistów z naszej firmy zajmujacych się od wielu lat hydraulicznymi dźwigami samochodowymi.

HDS SERWIS oferuje usługi napraw i regeneracji hydraulicznych dźwigów samochodowych(HDS) firmy FASSI, żurawi leśnych, rozładunkowych oraz przeładunkowych oraz przemysłowych (na złomowiskach). W większości przypadków żurawie FASSI montowane są na samochodach ciężarowych, używane przeładunku towarów o różnych kształtach i wadze.

Maszyny typu HDS używane są do przemieszczania złomu, bali drewnianych, materiałów budowlanych i materiałów sypkich. Wybór HDS-u wiąże się z jego przeznaczeniem i wydajnością mierzoną w tonometrach czyli współczynniku określającym zakres momentów udźwigu ramienia. Kolejnym czynnikiem bezpośrednio wpływającym na wydajność jest dobór odpowiedniego elementu odpowiadającego za mocowanie przeładowywanych materiałów/przedmiotów.

HDS-y niejednokrotnie pracują w bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych oraz terenowych i poddawane są bardzo dużym obciążeniom. Firma FASSI w przypadku swoich produktów oferuje trzy rodzaje gwarancji.Roczna gwarancja obejmuje wszystkie części żurawia,na okres dwóch lat przedłuża się  gwarancję na części siłowników hydraulicznych a trzyletnia gwarancja obejmuje urządzenia wyposażone w hak. Zobowiązanie gwarancyjne obejmuje wszystkie uszkodzenia powstałe z winy producenta lub wady fabryczne ujawnione podczas eksploatacji.

Pomimo bardzo korzystnej umowy gwarancyjnej z producentem użytkownik powinien być świadomy faktu, iż w celu utrzymania wydajności dźwigu na wysokim poziomie wymagane jest regularne serwisowanie. Zaleca się m.in. okresowe kontrole siłowników hydraulicznych umożliwiające wcześniejsze rozpoznanie zużycia, a tym samym zmniejszenie kosztów naprawy.

Naprawa i konserwacja HDS – samochodowych, leśnych i przemysłowych.

Oprócz serwisu firmy FASSI wykonujemy również naprawy żurawi innych marek.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex