Strona Główna » wózki widłowe » Filtry Komatsu

Filtry do wózków Komatsu

Komatsu to jeden z największych na świecie dostawców maszyn budowlanych i wózków widłowych. Do maszyn i urządzeń Komatsu oferujemy wszystkie rodzaje filtrów oleju, paliwa, powietrza i hydraulicznych.

Filtry do koparek i ładowarek Komatsu

Oferujemy również wszystkie części silnikowe do silników  pracujących w maszynach budowlanych i wózkach widłowych KOMATSU, w szczególności silnikach: Nissan, Isuzu, Toyota, Komatsu i Yanmar.

Najpopularniejsze wózki widłowe marki Komatsu, do których części i filtry oferujemy to:
Komatsu FD10
Komatsu FD15 H15
Komatsu FD18HT-15
Komatsu FD20
Komatsu FD20T10
Komatsu FD20-11
Komatsu FD20-12
Komatsu FD25
Komatsu FD25-6
Komatsu FD25T7
Komatsu FD25-10
Komatsu FD25-11
Komatsu FD25-D14
Komatsu FD30
Komatsu FD30-7
Komatsu FD30-8
Komatsu FD30-11
Komatsu FD30T-12
Komatsu FD33
Komatsu FD35-4
Komatsu FD40-4
Komatsu FD50
Komatsu FD60-3
Komatsu FG15-10
Komatsu FG15-15
Komatsu FG18L
Komatsu FG20-6
Komatsu FG20-7
Komatsu FG25


Komatsu to obok CATERPILARA, największy na świecie dostawca maszyn budowlanych. Słynie przede wszystkim z dużych spychaczy, ciężkich wodzideł technologicznych, popularnych koparko-ładowarek, koparek gąsienicowych i minikoparek.

Wózki widłowych Komatsu są popularne w Polsce. Urządzenia te uznawane są maszyny wysokiej jakości, jednak bardzo często można spotkać egzemplarze żle utrzymane, będące w nienajlepszym stanie technicznym. Warto więc pamiętać, że podstawowym zabiegiem gwarantującym wysoką efektywność pracy maszyny jest stała opieka serwisowa oraz regularne przeprowadzanie przeglądów technicznych obejmujących wymianę wszystkich filtrów.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


 


copyright © Kumatex