Strona Główna » New Holland » Filtry New Holland

Filtry New Holland

Firma New Holland do jeden ze światowych leadrów w produkcji maszyn rolniczych oraz maszyn budowlanych. Do wszystkich maszyn New Hollanda oferujemy m.in.:

  • Filtry paliwa do New Holland
  • Filtry powietrza do New Holland
  • Filtry oleju do New Holland
  • Filtry hydrauliczne do New Holland

New Holland to m.in. nastęujące maszyny:

ciągniki rolnicze i traktory, kombajny, koparko-ładowarki, miniładowarki gąsienicowe, miniładowarki kołowe, spychacze, koparki gąsienicowe i wiele innych maszyn.

Oprócz filtrów, do maszyn New Holland oferujemy również części silnikowe. Prowadzimy również serwis wszystkich modeli silników pracujących w maszynach New Holland, w tym silników własnych New Hollanda, a także silników takich marek jak Isuzu, Iveco i wielu innych.

New Holland jest firmą założoną w roku 1895 przez Abe Zimmermana. Ostateczną postać zawdzięcza integracji czterech marek: Ford, Fiat agri, Clayes oraz New Holland. Obecnie New Holland jest częścią firmy CNH Global, która to jest częścią Fiat Group.

Na początku swojej działalności firma zajmowała się produkcją sprzętu do pielęgnacji trawników, by w dzisiejszych czasach stać się gigantem w produkcji sprzętu rolniczego m.in. traktorów i kombajnów. Firma ma swój oddział produkcyjny również w Polsce.

W maszynach New Holland najczęściej spotkać można silniki producenta czyli z oznaczeniem New Holland bądź CNH oraz silniki Yanmar, Mitsubishi oraz Isuzu.

Nasza firma, dbając o maszyny naszych klientów, zapewnia najlepsze zestawy filtrów do maszyn New Holland. Oferujemy każdy rodzaj i każdy model filtrów powietrza, paliwa, oleju silnikowego oraz oleju hydraulicznego. Istnieje również możliwość wymiany filtrów na miejscu w naszej siedzibie bądź wezwanie serwisu. Filtry wysyłamy kurierem na teren całego kraju a także za granicę. Oferujemy najlepsze produkty na rynku w najniższych cenach.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex