Strona Główna » Cummins » Filtry do Cummins

Filtry do silników CUMMINS

Wszystkie rodzaje i modele filtrów występujących w maszynach z silnikami Cummins – zarówno maszynach budowlanych, jak i rolniczych oraz agregatach, samochodach i łodziach.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno pełne zestawy filtrujące (komplety filtrów) jak i pojedyncze filtry silnikowe, a także hydrauliczne. W sprzedaży filtry paliwa, powietrza, oleju, filtry hydrauliki, separatory, filtry cieczy i inne elementy układów filtracyjnych.

Silniki Cummins, do których oferujemy filtry to bardzo wydajne wysokoprężne jednostki. Są stosowane w wielu maszynach budowlanych, agregatach prądotwórczych, jednostkach pływających i maszynach przemysłowych. Amerykański koncern produkuje silniki już od niemal 100 lat. kiedy to z taśmy zjechał pierwszy model.

Poza filtrami do silników amerykańskiej marki oferujemy również szereg części silnikowych oraz osprzęt silników Cummins.

Oferowane przez nas filtry pochodzą od znanych producentów. Są to między innymi takie marki jak Donaldson, Baldwin, Schupp, Bosch i inne.

Aby odpowiednio dobrać filtry konieczne będzie podanie oznaczeń odczytanych ze starych filtrów lub modelu maszyny w której pracują.

HDS Serwis Sp. z o.o. jest niezależnym serwisem i dostawcą części zamiennych do silników Cummins. Nazwa Cummins oraz wszystkie inne nazwy marek używane są wyłącznie w celach informacyjnych. HDS Serwis Sp. z o.o. nie jest w żaden sposób powiązana z Cummins Inc., ani z innymi firmami należącymi do grupy Cummins, jak również podmiotami z nimi związanymi. Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex