Strona Główna » Carrier » Części Carrier KUBOTA CT 4.114 » Głowica Carrier KUBOTA CT 4.114

Głowica KUBOTA CT 4.114 CARRIER

Głowica, zawory głowicy, uszczelniacze zaworowe silnika KUBOTA CT 4.114 CARRIER , który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

Głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silnika Kubota 4.114 Carrier .

Oprócz głowicy do silnika KUBOTA 4114 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, bloki silnika itp.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

W czasie montażu występuje również wiele takich czynności, jak składanie, wsuwanie, prasowanie, wysuwanie zmontowanych zespołów itp. Czynności te wykonywane są przez przyrządy operacyjne z prostoliniowym ruchem narzędzi o napędzie mechaniczno-hydraulicznym. Maksymalna długość przesunięcia roboczego wynosi 30 mm dopuszczalna siła nacisku - 500 kG.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex