Strona Główna » Schaeff » Głowica Schaeff

Głowica Schaeff

Głowica, zawory głowicy, uszczelniacze zaworowe silników Mitsubishi, Perkins, Deutz, z maszyn rolniczych ładowarek kołowych oraz innych maszyn ogrodniczych, rolniczych marki Schaeff.

Głowica, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silników Mitsubishi, Deutz, z maszyn rolniczych ładowarek kołowych oraz innych maszyn ogrodniczych, rolniczych marki Schaeff.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

 

Czy wiesz że…

Wartość napięcia mierzonego Ux może się w czasie Tp zmieniać, zmieni się wówczas oczywiście również liczba impulsów zliczanych przez licznik, który zliczy pewną wartość średnią, odpowiadającą średniej wartości napięcia za okfes Tp Podobnemu uśrednianiu ulegną również pewne przypadkowe zakłócenia nałożone na napięcie mierzone. Dzięki temu woltomierz tego typu są mało czułe na zakłócenia pochodzenia zewnętrznego, w szczególności na zakłócenia sieciowe, gdyż zwykle Tp = 20 ms.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex