Strona Główna » Vetus » Głowica Vetus

Głowica Vetus

Głowica, zawory głowicy, uszczelniacze zaworowe silników Mitsubishi, z morskich jednostek marynistycznych marki Vetus. Wszystkie części zamienne do napędowych jednostek marynistycznych Vetus dostępne od ręki.

Głowica, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silników Mitsubishi, z morskich jednostek marynistycznych marki Vetus.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

 

Czy wiesz że…

Dla ponownego zrównoważenia układu należałoby zwiększyć napięcie, otrzymywane z uzwojenia, co można uczynić przesuwając np. ręcznie suwak potencjometru P (załączonego na część tego uzwojenia) w kierunku do pozycji maksimum. W rzeczywistości czynność tę wykonuje, poprzez reduktor, niewielki silnik prądu zmiennego zasilany ze wzmacniacza, który jest pobudzany napięciem nierównowagi układu.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex