Strona Główna » Ingersoll Rand » INGERSOLL RAND 3IRL2N, 3IRL4N części » Ingersoll Rand 3IRL2N, 3IRL4N panewki

Ingersoll Rand 3IRL2N, 3IRL4N panewki wału

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silników Yanmar, Kubota, Isuzu 3IRL2N, 3IRL4N, które znalazły zastosowanie w maszynach marki IR Ingersoll Rand takich jak m.in. agregaty, maszyny drogowe, kompresory i sprężarki oraz wiele innych rodzajów maszyn budowlanych IR Ingersoll Rand.

 Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar, Kubota, Isuzu.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników Ingersoll Rand Yanmar, Kubota, Isuzu 3IRL2N, 3IRL4N mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Yanmar, Kubota, Isuzu 3IRL2N, 3IRL4N).

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

Do wałów korbowych 3IRL2N, 3IRL4N oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe 3IRL2N, 3IRL4N
  • Panewki główne 3IRL2N, 3IRL4N
  • Pierścienie oporowe 3IRL2N, 3IRL4N

Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje).

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

 

Czy wiesz że…

Korzystne uwarstwienie mieszanki można także, uzyskać w silniku o przepłukiwaniu wg systemu Sehniirle. Powietrze przepłukujące w płaszczyźnie poprzecznej cylindra zmienia kierunek ruchu, przy czym płaszczyzna symetrii ruchu powietrza przechodzi przez oś cylindra. Paliwo wtryskiwane jest dwoma strumieniami w kierunku dna tłoka ku obszarom, które przy GMP znajdują się poniżej dwu świec usytuowanych symetrycznie względem wspomnianej płaszczyzny.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 

 


copyright © Kumatex