Strona Główna » Ingersoll Rand » INGERSOLL RAND 3IRL2N, 3IRL4N części » Ingersoll Rand 3IRL2N, 3IRL4N pompa...

Ingersoll Rand 3IRL2N, 3IRL4N pompa wodna, termostat

Pompa wody oraz termostat silników Yanmar, Kubota, Isuzu 3IRL2N, 3IRL4N, które znalazły zastosowanie w maszynach marki IR Ingersoll Rand takich jak m.in.  agregaty, maszyny drogowe, kompresory i sprężarki oraz wiele innych rodzajów maszyn budowlanych IR Ingersoll Rand.

W ofercie wszystkie części zamienne do silników Ingersoll Rand takie jak - elementy układu chłodzenia, układu paliwowego czy układu tłokowo-korbowego.

Sprzedajemy części zamienne do silników takich jak: Isuzu, Kubota, Yanmar, Cat Caterpillar, Deutz. W ofercie m.in. np.: świeca żarowe, pompa wtryskowa, panewki korbowodowe i główne wału korbowego, głowica, blok silnika, pompa paliwa, pompa wody, tłoki, pierścienie tłokowe, uszczelniacze wału/ simeringi i uszczelki, tuleje, wtryskiwacze, końcówki wtrysków i wiele innych itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Innym rozwiązaniem przy przepłukiwaniu zwrotnym jest zastosowanie przedłużonej komory półkulistej, w której wierzchołku znajduje się wtryskiwacz i stanowiącej jakby formę przejściową pomiędzy komorą o wtrysku bezpośrednim a komorą wstępną. W komorze tej w chwili zapłonu mieszanka jest dostatecznie bogata, a turbulencja i zawirowanie wywołane uskokami na wejściu do tej komory przyspieszają proces spalania. Podobne co do działania rozwiązanie konstrukcyjne może być zastosowane w silnikach z rozrządem suwakowym, np. w silniku Ricardo E.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex