Strona Główna » Ingersoll Rand » INGERSOLL RAND 3IRL2N, 3IRL4N części » Ingersoll Rand 3IRL2N, 3IRL4N tłoki,...

Pierścienie, tłoki Ingersoll Rand 3IRL2N, 3IRL4N

Tłoki i sworznie oraz pierścienie do silników Yanmar, Kubota, Isuzu 3IRL2N, 3IRL4N, które znalazły zastosowanie w maszynach marki IR Ingersoll Rand takich jak m.in. agregaty, maszyny drogowe, kompresory i sprężarki oraz wiele innych rodzajów maszyn budowlanych IR Ingersoll Rand.

Pierścienie nominalne do Yanmar, Kubota, Isuzu 3IRL2N, 3IRL4N, jak również pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

Tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji.

Oferujemy wszystkie rodzaje tłoków, pierścieni do silników Kubota, Yanmar, Isuzu.

Sprzedajemy części zamienne do silników takich jak: Isuzu, Kubota, Yanmar, Cat Caterpillar, Deutz. W ofercie m.in. np.: panewki korbowodowe i główne wału korbowego, głowica, blok silnika, pompa paliwa, pompa wody, tłoki, pierścienie tłokowe, uszczelniacze wału/ simeringi i uszczelki, tuleje, świeca żarowe, pompa wtryskowa, wtryskiwacze, końcówki wtrysków i wiele innych itp.

Posiadamy wszystkie części do układu tłokowo-korbowego silnika Ingersoll Rand IR 3IRL2N, 3IRL4N.

 

Czy wiesz że…

Znane są  próby konstrukcji systemu spalania z wtryskiwaczem umieszczonym w cylindrze i wtryskiem w kierunku głowicy, analogicznie jak w silniku czterosuwowym, przez co uzyskiwano mniejszą toksyczność spalin.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex