Strona Główna » Ingersoll Rand » INGERSOLL RAND 3IRL2N, 3IRL4N części » Ingersoll Rand 3IRL2N, 3IRL4N...

Końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa Ingersoll Rand 3IRL2N, 3IRL4N

Wszystkie elementy układu silników Isuzu, Yanmar, Kubota, Ingersoll Rand 3IRL2N, 3IRL4N, które znalazły zastosowanie w maszynach marki IR Ingersoll Rand takich jak m.in. agregaty, maszyny drogowe, kompresory i sprężarki oraz wiele innych rodzajów maszyn budowlanych IR Ingersoll Rand.

Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do silników Ingersoll Rand 3IRL2N, 3IRL4N, Kubota, Yanmar - dostępne w naszym sklepie.

Końcówki wtryskiwaczy do INGERSOLL RAND 3IRL2N, 3IRL4N oraz kompletne wtryskiwacze do tego silnika posiadamy we wszystkich wersjach.

Sprzedajemy części zamienne do silników takich jak: Isuzu, Kubota, Yanmar, Cat Caterpillar, Deutz. W ofercie m.in. np.: pompa paliwa, pompa wody, tłoki, panewki korbowodowe i główne wału korbowego, głowica, blok silnika, pierścienie tłokowe, uszczelniacze wału/ simeringi i uszczelki, tuleje, świeca żarowe, pompa wtryskowa, wtryskiwacze, końcówki wtrysków i wiele innych itp.

Pompy wtryskowe INGERSOLL RAND 3IRL2N, 3IRL4N nowe i regenerowane.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

System z komorą zapłonową o stosunkowo dużych rozmiarach, z trzecim zaworem, był przedmiotem kilku interesujących patentów i eksperymentalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Wszystkie te systemy, podobnie jak system Hesselmana i Texaco, do lat sześć-dziesiątych nie znalazły zastosowań w seryjnie produkowanych silnikach. Zalety konwencjonalnego silnika o ZI były znacznie większe. Nowym impulsem do badań rozwojowych nad spalaniem ubogich mieszanek w silniku o ZI stało się ograniczenie emisji składników toksycznych spalin.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex