Strona Główna » Ingersoll Rand » YANMAR 4IRI8N, 4IR18N części INGERSOLL RAND » Ingersoll Rand Yanmar 4IRI8N, 4IR18N...

Ingersoll RandYanmar 4IRI8N, 4IR18N panewki wału

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silników Yanmar, Kubota, Isuzu 4IRI8N, 4IR18N , które znalazły zastosowanie w maszynach marki IR Ingersoll Rand takich jak m.in.  agregaty, maszyny drogowe, kompresory i sprężarki oraz wiele innych rodzajów maszyn budowlanych IR Ingersoll Rand.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar, Kubota, Isuzu.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników Ingersoll Rand Yanmar, Kubota, Isuzu 4IRI8N, 4IR18N mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Yanmar, Kubota, Isuzu 4IRI8N, 4IR18N ).

Sprzedajemy części zamienne do silników takich jak: Isuzu, Kubota, Yanmar, Cat Caterpillar, Deutz. W ofercie m.in. np.: panewki korbowodowe i główne wału korbowego, głowica, blok silnika, pompa paliwa, pompa wody, tłoki, pierścienie tłokowe, uszczelniacze wału/ simeringi i uszczelki, tuleje, świeca żarowe, pompa wtryskowa, wtryskiwacze, końcówki wtrysków i wiele innych itp.

Do wałów korbowych Yanmar 4IRI8N, 4IR18N  oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe Yanmar 4IRI8N, 4IR18N  
  • Panewki główne Yanmar 4IRI8N, 4IR18N  
  • Pierścienie oporowe Yanmar 4IRI8N, 4IR18N  

Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje).

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

Czy wiesz że…

Po pewnym okresie stagnacji w latach pięćdziesiątych, kiedy wydawało się, że silnik wysokoprężny osiągnął szczyt możliwości rozwojowych, latach sześćdziesiątych nastąpił dalszy rozwój systemów spalania silnika, stymulowany postępem w teorii procesów spalania.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex