Strona Główna » Ingersoll Rand » YANMAR 4IRI8N, 4IR18N części INGERSOLL RAND » Ingersoll Rand Yanmar 4IRI8N, 4IR18N...

Ingersoll Rand Yanmar 4IRI8N, 4IR18N pompa wodna, termostat

Pompa wody oraz termostat silników Yanmar, Kubota, Isuzu 4IRI8N, 4IR18N , które znalazły zastosowanie w maszynach marki IR Ingersoll Rand takich jak m.in.  agregaty, maszyny drogowe, kompresory i sprężarki oraz wiele innych rodzajów maszyn budowlanych IR Ingersoll Rand.

W ofercie wszystkie części zamienne do silników Ingersoll Rand takie jak - elementy układu chłodzenia, układu paliwowego czy układu tłokowo-korbowego.

Sprzedajemy części zamienne do silników takich jak: Isuzu, Kubota, Yanmar, Cat Caterpillar, Deutz. W ofercie m.in. np.: panewki korbowodowe i główne wału korbowego, głowica, blok silnika, pompa paliwa, pompa wody, tłoki, pierścienie tłokowe, uszczelniacze wału/ simeringi i uszczelki, tuleje, świeca żarowe, pompa wtryskowa, wtryskiwacze, końcówki wtrysków i wiele innych itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Systemy spalania z dzielonymi komorami były jednak i są nadal mniej ekonomiczne niż systemy wtrysku bezpośredniego. Istotnym etapem rozwojowym było wynalezienie przez Meurera systemu M (rok 1951), co pozwoliło uzyskać większą sprawność silnika, jego łagodniejszy bieg (niższe dP/dę oraz pmax) i mniejsze zadymienie spalin, a w przyszłości - system prawdziwie wielopaliwowy niezależny od liczby cetanowej paliwa. Jego dalsze udoskonalenia to zastosowanie- bardzo intensywnego zawirowania (system HM) pozwalającego uzyskać wysokie pe i obcego zapłonu, (RM oraz AD), przez co otrzymano systemy wielopaliwowe.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex