Strona Główna » Ingersoll Rand » YANMAR 4IRI8N, 4IR18N części INGERSOLL RAND » Ingersoll Rand Yanmar 4IRI8N, 4IR18N...

Pierścienie, tłoki Ingersoll Rand Yanmar 4IRI8N, 4IR18N  

Tłoki i sworznie oraz pierścienie do silników Yanmar, Kubota, Isuzu 4IRI8N, 4IR18N, które znalazły zastosowanie w maszynach marki IR Ingersoll Rand takich jak m.in. agregaty, maszyny drogowe, kompresory i sprężarki oraz wiele innych rodzajów maszyn budowlanych IR Ingersoll Rand.

Pierścienie nominalne do Yanmar, Kubota, Isuzu 4IRI8N, 4IR18N, jak również pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

Tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji.

Oferujemy wszystkie rodzaje tłoków, pierścieni do silników Kubota, Yanmar, Isuzu.

Posiadamy wszystkie części do układu tłokowo-korbowego silnika Ingersoll Rand IR Yanmar 4IRI8N, 4IR18N.

Sprzedajemy części zamienne do silników takich jak: Isuzu, Kubota, Yanmar, Cat Caterpillar, Deutz. W ofercie m.in. np.: panewki korbowodowe i główne wału korbowego, głowica, blok silnika, pompa paliwa, pompa wody, tłoki, pierścienie tłokowe, uszczelniacze wału/ simeringi i uszczelki, tuleje, świeca żarowe, pompa wtryskowa, wtryskiwacze, końcówki wtrysków i wiele innych itp.
 

Czy wiesz że…

Już pod koniec lat sześćdziesiątych w USA narodziła się nowa tendencja rozwojowa silników, związana z wprowadzeniem przepisów o ochronie atmosfery. Polega ona na wymaganiu od silników obniżonej emisji składników toksycznych spalin. Tendencja ta, wraz z tendencją do zmniejszania jednostkowego zużycia paliwa, powstałą wobec wzrostu cen paliwa, dominuje do chwili obecnej.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex