Strona Główna » Ingersoll Rand » YANMAR 4IRI8N, 4IR18N części INGERSOLL RAND » Ingersoll Rand Yanmar 4IRI8N, 4IR18N...

Ingersoll Rand Yanmar 4IRI8N, 4IR18N uszczelki

Uszczelka głowicy, zestaw uszczelek do silników Yanmar, Kubota, Isuzu 4IRI8N, 4IR18N, które znalazły zastosowanie w maszynach marki IR Ingersoll Rand takich jak m.in. agregaty, maszyny drogowe, kompresory i sprężarki oraz wiele innych rodzajów maszyn budowlanych IR Ingersoll Rand.

Sprzedajemy części zamienne do silników takich jak: Isuzu, Kubota, Yanmar, Cat Caterpillar, Deutz. W ofercie m.in. np.: panewki korbowodowe i główne wału korbowego, głowica, blok silnika, pompa paliwa, pompa wody, tłoki, pierścienie tłokowe, uszczelniacze wału/ simeringi i uszczelki, tuleje, świeca żarowe, pompa wtryskowa, wtryskiwacze, końcówki wtrysków i wiele innych itp.

Oprócz uszczelki pod głowicę posiadamy również inne uszczelki, a także inne części zamienne do silników Kubota, Yanmar, Isuzu.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji na temat silnika Yanmar 4IRI8N, 4IR18N.

 

Czy wiesz że…

Generalną zasadą organizowania procesów spalania w silnikach wysokoprężnych jest unikanie występowania twardego spalania, charakteryzującego się - jak wiadomo dużymi wartościami cLP/d<p i pulsującym przebiegiem ciśnień w cylindrze. Osiąga się to przez takie wpływanie na procesy zachodzące w systemie spalania, aby czas opóźnienia samozapłonu był możliwie jak najkrótszy. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na fakt, że skrócenie czasu opóźnienia zapłonu umożliwia stosowanie wysokich prędkości obrotowych silnika, co pozwala uzyskiwać wysokie objętościowe wskaźniki mocy.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex