Strona Główna » Ingersoll Rand » YANMAR 4IRI8N, 4IR18N części INGERSOLL RAND » Ingersoll Rand Yanmar 4IRI8N, 4IR18N...

Końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa Yanmar 4IRI8N, 4IR18N

Wszystkie elementy układu silników Isuzu, Yanmar, Kubota, Ingersoll Rand 4IRI8N, 4IR18N , które znalazły zastosowanie w maszynach marki IR Ingersoll Rand takich jak m.in. agregaty, maszyny drogowe, kompresory i sprężarki oraz wiele innych rodzajów maszyn budowlanych IR Ingersoll Rand.

Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do silników Ingersoll Rand 4IRI8N, 4IR18N, Kubota, Yanmar - dostępne w naszym sklepie.

Końcówki wtryskiwaczy do Ingersoll Rand Yanmar 4IRI8N, 4IR18N oraz kompletne wtryskiwacze do tego silnika posiadamy we wszystkich wersjach.

Sprzedajemy części zamienne do silników takich jak: Isuzu, Kubota, Yanmar, Cat Caterpillar, Deutz. W ofercie m.in. np.: panewki korbowodowe i główne wału korbowego, głowica, blok silnika, pompa paliwa, pompa wody, tłoki, pierścienie tłokowe, uszczelniacze wału/ simeringi i uszczelki, tuleje, świeca żarowe, pompa wtryskowa, wtryskiwacze, końcówki wtrysków i wiele innych itp.

Pompy wtryskowe Ingersoll Rand Yanmar 4IRI8N, 4IR18N nowe i regenerowane.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Drugim, bardzo istotnym, zagadnieniem jest takie organizowanie procesów tworzenia mieszanki i spalania, aby nie występowało nadmierne zadymienie spalin. Jak wiadomo, moc silnika wysokoprężnego jest ograniczona od góry Umowną granicą dymienia, która przy danej prędkości obrotowej ogranicza maksymalne średnie ciśnienie użyteczne. Innej natury ważnym wymaganiem stawianym procesom spalania w silniku wysokoprężnym jest ograniczenie emisji związków toksycznych.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 

 


copyright © Kumatex