Strona Główna » Kaeser

Serwis sprężarek i kompresorów Kaeser

Serwis silników spalinowych z maszyn marki Kaeser. Obsługujemy wszytskie typy silników, w szczególności silniki Kubota.
 
U nas naprawisz silnik spalinowy ze swojego kompresora i sprężarki niemieckiej marki Kaeser, na każdą naprawę i remont wystawiamy pisemne gwarancje jakości. Nasz wykwalifikowany personel ma również długie doświadczenie w remontowaniu, naprawianiu i serwisowaniu silników przemysłowych producentów z całego świata.
 
Sprzedajemy także nowe i odrestaurowane silniki takich marek jak: Isuzu, Yanmar, Daewoo Doosan, Kubota, Hitachi i wielu innych.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex