Strona Główna » Aixam » AIXAM 500 Kubota części zamienne » Korbowód AIXAM 500 Kubota

Korbowód Kubota 500 AIXAM

Korbowód silnika Kubota 500, który pracuje w pojazdach AIXAM microcar.

Wszystkie części zamienne do silników Kubota 500 dostępne od ręki.

AIXAM 500 Kubota tulejka korbowodu

AIXAM 500 Kubota tulejka korbowodu oraz panewki korbowodu dostępne od ręki.

Oprócz korbowodu do silnika marki Kubota sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje.

Jeśli nurtują Cię pytania dotyczące silnika Kubota 500 AIXAM skontaktuj się z nami.Czy wiesz, że…

Przez zastosowanie obróbki plastycznej stało się możliwe wytwarzanie części o złożonych kształtach, podczas gdy poprzednio składały się one z wielu części. Doprowadziło to do zmniejszenia liczby części, a przez to zmniejszenia pracochłonności montażu. Podobne działanie jest widoczne przy wytwarzaniu najprostszych wyrobów. Takie wyroby spełniają zadania jak poprzednie, lecz nie nadają się do naprawiania. Dzięki łączeniu wielu części w jedną o złożonych kształtach zaoszczędzono wielu połączeń skręcanych, lutowanych lub nitowanych. Prawdziwie rewolucyjny postęp, uwzględniający ten kierunek rozwojowy, wystąpił w elektrotechnice. Przez zastosowanie półprzewodników stworzono elementy, które w porównaniu do lamp elektronowych spełniają tę samą funkcję, a składają się ze znacznie mniejszej liczby części. To samo uzyskano techniką mikro modulacji.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex