Strona Główna » Vetus » Korbowód Vetus

VETUS korbowód

Korbowód silnika Mitsubishi, z morskich jednostek marynistycznych marki Vetus. Wszystkie części zamienne do jednostek marynistycznych Vetus dostępne od ręki.

Tulejka korbowodu VETUS

  • Tulejka korbowodowa
  • Tulejki korbowodowe

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Sygnał wejściowy, którego przebieg ma być zbadany może być sygnałem okresowym lub nieokresowym, musi mieć jedynie powtarzający się kształt. Sygnał ten doprowadzony jest jednocześnie do Linii opóźniającej i ogranicznika. Po przejściu przez linię opóźniającą sygnał jest doprowadzony do bramki elektronicznej, która jest otwierana i zamykana przez generator impulsów próbkujących; przy czym czas otwarcia bramki jest bardzo krótki. W ten sposób z badanego przebiegu pobrana zostaje próbka, odpowiadająca wartości chwilowej przebiegu, zawsze dla innego momentu czasu. Do momentu pobrania kolejnej próbki wartość chwilowa poprzedniej próbki jest zapamiętana przez tzw. układ rozciągający próbek i układ pamięci; ta wartość napięcia doprowadzona jest też do płytek odchylenia pionowego lampy oscyloskop.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex