Strona Główna » Schaeff » Ładowarka - uszczelka głowicy,...

Uszczelki, uszczelka głowicy – ładowarka Schaffer

W naszej ofercie znajdują się wszystkie rodzaje uszczelnień i uszczelek w kompletach na całe wysokoprężne jednostki napędowe pracujące w ładowarkach przegubowych i czołowych marki Schaffer, są to głównie silniki przemysłowe japońskiego pochodzenia firmy Kubota i nie tylko.
 
Osobno dostępne także w ciągłej sprzedaży uszczelki pod głowicę w bardzo atrakcyjnych cenach oraz wszystkie pozostałe części zamienne silników napędzających ładowarki marki Schaffer.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex