Strona Główna » Microcar, Chatenet » Microcar Chatenet pompa wody

Yanmar pompa wodna Microcar Chatenet

W ofercie pompa wody do silnika Yanmar 523 cm³, pracujących w pojazdach Microcar, Chatenet. Są to zarówno silniki Lombardini, jak i Yanmar - Diesel. Oferujemy pompy wody i inne części do silników Yanmar - Diesel Chatenet - samochodów Microcar.

Większość rodzajów pomp wody dostępna u nas na magazynie. Sprzedajemy też części zamienne do silnika Yanmar - Diesel np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich rodzajów silnika Yanmar 523 cm³ - Diesel, pracujących w pojazdach Microcar, Chatenet.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

Oferujemy również części do silnika takich Microcarów jak: Ligier, Grecav.

LOMBARDINI - FOCS 505 cm ³ lub Lombardini 0, 505 L, 480 cm ³ lub Lombardini 0.

Oprócz standardowych silników do Microcarów oferujemy również wszystkie części zamienne do silników Yanmar, takich jak: 2TNE68, 2TN68, 2TNE66, 2T68.

 

Chatenet Yanmar części pompa wody

 

 

Czy wiesz że…

Szkło wyróżnia się dużą odpornością na działanie środowiska atmosferycznego oraz kwasów, z wyjątkiem kwasu fluorowodorowego i fosforowego. Właściwości wytrzymałościowe szkła, takie jak wytrzymałość na ściskanie i twardość, są znaczne, twardość wynosi wg skali Mohsa 5-=-6. Niewielka jest wytrzymałość na rozciąganie (30 4-100 MPa), około 15 razy mniejsza niż wytrzymałość na ściskanie. Nagrzane szkło zyskuje bardzo dobre właściwości plastyczne i daje się łatwo kształtować, np. giąć. Obróbka skrawaniem ogranicza się do szlifowania i polerowania.

 


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex