Strona Główna » Microcar, Chatenet » Microcar Chatenet uszczelka głowicy

Uszczelka pod głowicę do silnika Yanmar Microcar

W ofercie uszczelka głowicy do wszystkich modeli silników, pracujących w pojazdach Microcar, Chatenet. Są to zarówno silniki Lombardini, jak i Yanmar 523 cm³ Diesel. Uszczelki i inne części do silników Yanmar 523 cm³ Diesel - samochodów Microcar.

Silniki dwucylindrowe Yanmar 523 cm³ pracują w samochodach Microcar, Chatenet.

Oprócz uszczelki pod głowicę posiadamy również inne uszczelki, a także inne części zamienne do tego silnika.

Oferujemy również części do silnika takich Microcarów jak: Ligier, Grecav.

LOMBARDINI - FOCS 505 cm ³ lub Lombardini 0, 505 L, 480 cm ³ lub Lombardini 0.

Oprócz standardowych silników do Microcarów oferujemy również wszystkie części zamienne do silników Yanmar, takich jak: 2TNE68, 2TN68, 2TNE66, 2T68.

 

 

 

Microcar części uszczelka Yanmar

 

 

Czy wiesz że…

Wytwarzanie produktów z materiałów mineralnych można podzielić na następujące etapy: przygotowanie masy. formowanie, suszenie, wypalanie wyrobów ceramicznych. Wyroby po wypalaniu różnią się stopniem porowatości. Porowatość wyrobu ceramicznego jest jego cechą charakterystyczną od porowatości zależą m.in. własności mechaniczne wyrobu (zmniejszonej porowatości odpowiada większa odporność mechaniczna). Ilościowo największe zastosowanie wyroby ceramiczne miały i jeszcze mają w budownictwie. Tak zwana ceramika czerwona budowlana obejmuje wyrób różnego rodzaju cegieł. Cegły formuje się najczęściej z masy mokrej. Po wysuszeniu wypala się je w mielerzach. w piecach polowych lub przemysłowych. Do ceramicznych materiałów budowlanych zalicza się także kafle, kamionki, płytki terakotowe, klinkier, porcelanę sanitarną itp. Bardzo ważną grupę materiałów ceramicznych stanowią materiały ogniotrwałe nie mięknące poniżej temperatury i580 C. Do najważniejszych wyrobów ogniotrwałych należą wyroby szamotowe, krzemionkowe (dynasowe), magnezytowe i mulitowi.

 


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex