Strona Główna » Microcar, Chatenet » Microcar Chatenet zestaw uszczelek

Microcar komplet uszczelek silnika Yanmar

W ofercie zestawy uszczelek do wszystkich modeli silników, pracujących w mikrosamochodach Microcar. Są to zarówno silniki Lombardini, jak i Yanmar 523 cm³ Diesel. Komplety uszczelek silników Yanmar Diesel - samochodów Microcar Chatenet.

Oprócz pełnych zestawów uszczelek do silnika Yanmar Diesel oferujemy również takie uszczelki jak: uszczelniacz wału korbowego, uszczelka klawiatury (uszczelka pokrywy zaworowej), uszczelka kolektorów, uszczelniacze zaworowe.

W ofercie także zestawy uszczelek góry silnika Yanmar Diesel.

Zestawy uszczelek z uszczelniaczami wału oraz inne typy uszczelek do samochodów Microcar.

Oferujemy również części do silnika takich Microcarów jak: Ligier, Grecav.

LOMBARDINI - FOCS 505 cm ³ lub Lombardini 0, 505 L, 480 cm ³ lub Lombardini 0.

Oprócz standardowych silników do Microcarów oferujemy również wszystkie części zamienne do silników Yanmar, takich jak: 2TNE68, 2TN68, 2TNE66, 2T68.

 

 

Komplet uszczelek Yanmar Microcar

 

 

Czy wiesz że…

W zależności od przeznaczenia smary dzieli się na: lekkie oleje przemysłowe i oleje maszynowe, stosowane głównie do łożysk szybkoobrotowych (oleje wrzecionowe), a także do przekładni zębatych i układów hydraulicznych, oleje silnikowe, które oprócz obniżania współczynnika tarcia uszczelniają przestrzeń pomiędzy pierścieniami tłokowymi a gładzią cylindra oraz odprowadzają ciepło, oleje przekładni,  służące do smarowania przekładni, głównie przekładni w pojazdach mechanicznych - powinny odznaczać się dużą lepkością lub dużą smarnością, smary maziste (np.,Towotte’a) stosowane do łożysk ślizgowych i tocznych oraz oleje turbinowe, sprężarkowe, cylindrowe i specjalne, a także ciecze chłodząco-smarujące do obróbki metali.


 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex